Koniec „Świata Mariah”

20 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Produkcja składała się z ośmiu godzinnych odcinków przedstawiających trasę diwy „Sweet Sweet Fantasy”, a także jej przygotowania do ślubu z Jamesem Packerem, do którego ostatecznie nie doszło. Cykl trafił na antenę E! w grudniu 2016 roku. Premiera odbyła się w 15 międzynarodowych kanałach stacji, dostępnych w 153 krajach w 24 językach. Fragment show, można obejrzeć tutaj.

Niestety, fani nie doczekają się kontynuacji. Nie oznacza bynajmniej, że wokalistka zniknie z małego ekranu. Amerykanka nawiązała podobno współpracę z VH1 i szykuje nowy reality show, który skupiać będzie się na 20. rocznicy wydania albumu „Butterfly”.

Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to „Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse” z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu „Imperium”. Ostatnio zaangażowana była w realizację animacji „All I Want For Christmas Is You” nawiązującej do jej wielkiego przeboju.