Kristen Stewart imprezuje w teledysku Interpol

23 sierpnia 2018
ok. 2 minut czytania

Gwiazdę kina można zobaczyć w wideo do singla „If You Really Love Nothing”. Za kamerą stanęła Hala Matar, a obok Kristen Stewart pojawia się Finn Wittrock („La La Land”). W filmiku widzimy ich jako gości na urodzinowej imprezie organizowanej w restauracji.

„If You Really Love Nothing” to trzeci singel, po „The Rover” i „Number 10”, promujący nową płytę grupy Interpol. Album „Marauder”, będący szóstym w dyskografii nowojorskiej formacji, ukaże się 24 sierpnia.

– Marauder to jakby jedna z moich osobowości – mówi lider grupy Paul Banks. – To gość, który potrafi spierdzielić przyjaźń i robi gówniane rzeczy. Nazwałem go i nagrywam o nim album, dzięki temu może pójdzie spać. Na tej płycie po raz pierwszy zacząłem pisać o sobie, uznałem, że to co przeżywam jest warte opisania.

Oto tracklista albumu „Marauder”:
1. If You Really Love Nothing
2. The Rover
3. Complications
4. Flight of Fancy
5. Stay in Touch
6. Interlude 1
7. Mountain Child
8. NYSMAW
9. Surveillance
10. Number 10
11. Party’s Over
12. Interlude 2
13. It Probably Matters

Grupa Interpol od początku była nazywana przez krytyków godnymi następcami post-punkowych składów wczesnych lat 80., jak Joy Division, Echo and the Bunnymen i The Smiths. Brytyjskie brzmienie zdobyło Interpolowi wielu fanów na Wyspach, ale nie tylko. Obecnie na koncie mają pięć płyt, z których ostatnia to „El Pintor” z września 2014 roku.

Kristen Stewart zasłynęła jako Bella w „Sadze: Zmierzch”. Od tego czasu zagrała m.in. w filmach „Motyl Still Alice”, „American Ultra” czy u Woody’ego Allena w „Śmietance towarzyskiej”. Najnowszy obraz z jej udziałem to „Lizzie”.