Krwawy singel Panic! At The Disco

22 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Longplay „Pray For The Wicked” ukaże się 22 czerwca. Na album wyprodukowany przez Jake’a Sinclaira trafi 11 kompozycji. Poniżej można zobaczyć dość krwawy teledysk do piosenki „Say Amen (Saturday Night)”.

– Po tym jak spędziłem kilka miesięcy w Nowym Jorku grając w musicalu „Kinky Boots” chciałem chwilę odpocząć w domu w Los Angeles – mówi Brendon Urie. – Ale szybko zaprosiłem kilku przyjaciół by opowiedzieć o tym co wydarzyło się ostatnio w moim życiu. „Pray For The Wicked” to album, którym chciałem podziękować fanom. To najbardziej radosna rzecz jaką nagrałem.

Oto Tracklista „Pray For The Wicked”:
1. (Fuck A) Silver Lining
2. Say Amen (Saturday Night)
3. Hey Look Ma, I Made It
4. High Hopes
5. Roaring 20s
6. Dancing’s Not A Crime
7. One Of The Drunks
8. The Overpass
9. King Of The Clouds
10. Old Fashioned
11. Dying In LA

Panic! At the Disco to rockowa grupa z Las Vegas, która w swej muzyce chętnie sięga zarówno po pop jak i punk. Zespół ma na koncie nagrody MTV Video Music czy Alternative Press Music. Ich debiut „A Fever You Can’t Sweat Out” (2005) promowany singlem „I Write Sins Not Tragedies” w USA pokrył się podwójną platyną. Ostatnia płyta Amerykanów, „Death Of A Bachelor”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Kapela nagrała też swoją wersję „Bohemian Rhapsody” do filmu „Legion samobójców”.