Kup bilet na Paramore

7 kwietnia 2011
ok. 1 minuta czytania

Początki Paramore sięgają roku 2004, kiedy do założycieli zespołu, braci Josha i Zaca Farro, dołączyła charyzmatyczna wokalistka Hayley Williams. W tym samym roku kapela podpisała kontrakt z amerykańską wytwórnią Fueled by Ramen, który zaowocował wydaniem pierwszego długogrającego albumu „All We Know Is Falling”. Prawdziwym przełomem był drugi longplay, „RIOT!”, który pojawił się w sprzedaży w połowie czerwca 2007 roku. Kolejnym ważnym momentem w karierze formacji okazał się rok 2008, kiedy piosenki „Decode” i „I Caught Myself” znalazły się na ścieżce muzycznej do kinowego przeboju „Zmierzch”.

Premiera najnowszego krążka Paramore „Brand New Eyes” miała miejsce pod koniec września 2009 roku.

Pierwsze 500 biletów na warszawski koncert grupy objętych zostało promocyjną ceną – kosztują 120 złotych. Normalna cena wejściówek to 130 złotych (do końca czerwca) oraz 140 złotych od 1 lipca.

Przypomnijmy, że w ramach Rock In Summer wystąpią także zespoły Gogol Bordello, Happysad i Heroes Get Remembered (21 czerwca) oraz Deftones (16 sierpnia). Wszystkie występy odbędą się w stołecznym Parku Sowińskiego.