Kuzynka Jessica Simpson debiutuje

14 września 2004
ok. 1 minuta czytania

Projekt oparty jest na niezwykle popularnym serialu telewizyjnym, wyświetlanym przez CBS w latach 1979-1985. Jego głównymi bohaterami są dwaj kuzyni – Bo i Luke Duke’owie, którzy razem z wujem Jessie P. Coltranem i kuzynką Daisy mieszkają na farmie Hazzard County na południu Stanów Zjednoczonych. Oprócz nich w komedii występują także czarny charakter – Jefferson Davis „Boss” Hogg oraz szeryf Coltrane. W fabule niebagatelną rolę pełni także Generał Lee, czyli… Dodge Charger, ulubiony pojazd kuzynostwa.

W głównych rolach zobaczymy Johnny’ego Knoxville’a i Seanna Williama Scotta. Jessica Simpson zagra Daisy. Ponadto przedstawiciele wytwórni chcą, by Hoggiem został Burt Reynolds.

Scenariusz napisali Jonathan Davis i John O’Brien. Produkcją projektu zajmie się należące do Joela Silvera studio Village Roadshow. Zdjęcia powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku. Za reżyserię obrazu odpowiada Jay Chandrasekhar.

Dla Jessiki Simpson rola w „The Dukes of Hazzard” będzie prawdziwym kinowym debiutem. Wcześniej zagrała małą rolę w komedii „Mistrz kamuflażu”. Wokalistka znana jest z prezentowanego w telewizji MTV reality show „Nowożeńcy”, w którym bierze udział wraz ze swoim mężem Nickiem Lacheyem. Pojawiła się również gościnnie w serialu „Różowe lata 70.”. W swojej dyskografii ma na razie trzy płyty: „Sweet Kisses” (1999), „Irresistible” (2001) oraz „In This Skin” (2003).