Kygo odświeża przebój Tiny Turner

17 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

\”What\’s Love Got To Do With It\” Tiny Turner został wybrany przez magazyn \”Rolling Stone\” jednym z 500 najlepszych utworów wszech czasów. Teraz Kygo, dzięki współpracy z Tiną Turner, przypomina ten legendarny numer i zamienia go w prawdziwy parkietowy dynamit.

– Dorastałem słuchając \”What\’s Love Got to Do With It\” – mówi Kygo. – To jedna z moich ulubionych piosenek Możliwość stworzenia nowej wersji tego utworu, to jeden z najlepszych momentów w mojej karierze. Uwielbiam pracować z takimi ikonami, jaką jest Tina i mimo że to było prawdziwe wyzwanie, jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu.

Rok 2020 jest bardzo intensywny dla Kygo. W maju artysta wypuścił trzeci album \”Golden Hour\”, na którym znalazły się takie single jak \”Lose Somebody\”, w którym gościnnie wziął udział zespół OneRepublic oraz \”Higher Love\” z Whitney Houston, który zgromadził ponad 650 milionów odtworzeń oraz wyświetleń. W piosence z Whitney Houston Kygo użył archiwalnego nagrania z japońskiej wersji albumu \”I\’m Your Baby Tonight\” z 1990 roku, które zawierało cover utworu Steve\’a Windwooda.

22 lipca Kygo wystąpi wraz z OneRepublic podczas The Tonight Show with Jimmy Fallon telewizji NBC.