Kylie Jenner może już pić i jeździć Rolls-Roycem

13 sierpnia 2018
ok. 2 minut czytania

Kylie Jenner, której majątek jest wyceniany już na blisko miliard dolarów, właśnie została pełnoletnia i może legalnie pić alkohol w klubach nocnych. Do klubów będzie mozga pojechać z pompa bo jej chłopak, Travis Scott, kupił jej w prezencie białego, oldschoolowego Rolls-Royce’a.

Sam Travis Scott zresztą też miał powody do świętowania, gdyż jego najnowszy album „Astroworld” zadebiutował na pierwszej pozycji listy Billboardu detronizując Drake’a.

Travis Scott to raper i producent z Houston, z Teksasu. W 2012 roku podpisał kontrakt z Epic Records. Na koncie ma trzy albumy „Rodeo” (2015), „Birds in the Trap Sing McKnight” (2016) oraz „Astroworld”. Z drugiego pochodzi numer „Goosebumps”.

Jeszcze 10 lat temu, gdy kanał E! rozpoczynał emisję reality show „Z kamerą u Kardashianów”, nikt nie spodziewał się, że w ciągu dekady główną gwiazdą rodziny Kardashian zostanie najmłodsza i najbardziej niepozorna z sióstr. Po latach obcowania z kamerami i kilkunastu sezonach serialu niegdyś skromna i cicha Kylie jest teraz sławna, piękna, bogata i zakochana – to wszystko mając 21 lat. O jej kosmetyki, ubrania sygnowane nazwiskiem czy aplikacje biją się wszystkie nastolatki na świecie, a każdy reklamowany przez nią produkt wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Nazywana królową social media czy boginią selfie, młoda kobieta ma ogromny talent do interesów i stara się go wykorzystać na każdej płaszczyźnie swojej działalności, budując w ekspresowym tempie swoje imperium. Ostatnio zagrała w filmie „Ocean’s 8”.

Travis’s gift to Kylie

Post udostępniony przez Kylie Jenner (@kyliesnapchat)

a blessed birthday so grateful..

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)