Kylie Minogue wzorem dla nastolatek

26 grudnia 2006
ok. 1 minuta czytania

Gwiazda zwyciężyła w plebiscycie przygotowanym przez pismo „Sugar”. Artystka zdobyła uznanie dzielną postawą w walce z nowotworem oraz determinacją, z jaką powróciła na scenę.

– Jest znakomitym wzorem do naśladowania – napisała 14-letnia czytelniczka magazynu. – Pokazała, że pacjenci z nowotworem powinni być silni i odważni.

– Kylie jest sympatyczna, śliczna i utalentowana – tłumaczyła wydawca „Sugar”, Annabel Brog. – Ponadto w tym roku dała się poznać także jako silna kobieta. Trudno o lepszą inspirację dla młodych dziewcząt.

Australijka ma właśnie za sobą trasę koncertową po Australii, teraz czeka ją seria występów w Wielkiej Brytanii, a następnie sesja w studiu.

Ostatni longplay wokalistki, „Body Language”, miał premierę w listopadzie 2004 roku.

Na drugiej i trzeciej pozycji rankingu uplasowały się kolejno Christina Aguilera oraz Hilary Duff. Lily Allen zajęła miejsce czwarte, a piąte Charlotte Church. Na pozycji szóstej znalazła się znana z amerykańskiego Idola, Kelly Clarkson. Britney Spears, która zaimponowała czytelniczkom decyzją o zerwaniu z Kevinem Federlinem, zajęła miejsce siódme. Dziesiątkę zamykają Pink, Jordan i Coleen McLoughlin.