Kylie Minogue zrzuciła bombę czasową

25 maja 2012
ok. 1 minuta czytania

Numer powstał w ramach K25, czyli obchodów 25-lecia obecności wokalistki na scenie. Miesiąc temu artystka zaskoczyła mieszkańców Londynu, pojawiając się niespodziewanie w centrum miasta, na Soho i przechadzając się po uliczkach w krótkich, jeansowych spodenkach. Okazało się, że Australijka kręci właśnie klip do nagrania „Timebomb”. Wideo wyreżyserował Christian Larson. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

K25 to trwająca przez rok seria wyjątkowych wydarzeń z okazji 25-lecia działalności Kylie Minogue w przemyśle muzycznym. Do tej pory 25. dnia każdego miesiąca piosenkarka za pośrednictwem strony Kylie.com publikowała wideo-niespodziankę. Odbyła się również seria występów w ramach trasy Anti Tour – w Melbourne, Sydney, Manchesterze i Londynie, gdzie Kylie zagrała kameralne koncerty w małych, nastrojowych wnętrzach.

4 czerwca Kylie wystąpi w Pałacu Buckingham, uświetniając Diamentowy Jubileusz Królowej Elżbiety II. Natomiast 8 września zagra w Hyde Parku jako główna gwiazda BBC Proms, z udziałem BBC Concert Orchestra.

4 czerwca ukaże się „The Best of Kylie Minogue”. Płyta będzie zawierać największe przeboje gwiazdy.

Dorobek Minogue zamyka longplay „Aphrodite” z lipca 2010 roku.