Lady Gaga ciężarna w hotelu

16 października 2015
ok. 1 minuta czytania

Gwiazdę wyraźnie zaokrągloną widziano na planie cyklu grozy. Zdjęcia artystki w mocno zaawansowanej ciąży i stroju rodem z lat 20. można zobaczyć pod tym adresem. Fani spekulują, iż artystka kręciła retrospekcyjne sceny.

Przypomnijmy, że najnowszą odsłonę serii zainspirowało – jak zdradzają twórcy Ryan Murhpy i Brad Falchuk – wideo, które mniej więcej dwa lata temu obiegło sieć. Na filmiku z kamer zainstalowanych w jednym z hoteli w Los Angeles pojawia się dziewczynka, której nikt nigdy później nie widział.

Lady Gaga wciela się we właścicielkę nawiedzonego hotelu – Elizabeth, bogaczkę, zafascynowaną sztuką, modą i ludźmi, i z nikczemnym planem w zanadrzu. Bohaterka będzie miała romanse z postaciami granymi przez Matta Bonnera, Angelę Basset i Cheyennem Jacksonem. W produkcji grają również Kathy Bates, Sarah Paulson, Finn Wittrock, Wes Bentley, Chloe Sevigny, Denis O’Hare, Darren Criss, Max Greenfield i Mare Winningham.

W Polsce „American Horror Story: Hotel” można oglądać na kanale Fox od 8 października.

Lady Gaga we wrześniu 2014 roku wydała z Tonym Bennettem wspólne dzieło „Cheek to Cheek”. Ostatni samodzielny krążek 29-latki to „Artpop”, który miał premierę 6 listopada 2013 roku.