Lady Gaga i Bradley Cooper kręcą \”Narodziny gwiazdy\” na Coachelli

18 kwietnia 2017
ok. 2 minut czytania

Część z ujęć powstaje w klubie Empire Polo w mieście Indio, w stanie Kalifornia, gdzie odbywa się muzyczna impreza, a także na scenach Coachelli. Artyści zaprosili publiczność festiwalu jako statystów.

Piosenkarka opublikowała już pierwsze zdjęcie z planu, które można obejrzeć na Instagramie.

– Bardzo się cieszę, że kręcę swój pierwszy film z kimś, kogo mogę nazywać przyjacielem – napisała. – Zawsze chciałam pojawić się na dużym ekranie. Historia \”Narodzin gwiazdy\” jest wyjątkowa i jestem wdzięczna, że Bradley spełnił moje marzenie. Nie mogę się odczekać aż poznacie Ally.

Lady Gaga pojawi się na ekranie jako Ally, młoda piosenkarka, która zakochuje się w gwiazdorze country, Jacksonie Maine (Bradley Cooper). Mężczyzna postanawia pomóc ukochanej w karierze. Im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

W obsadzie znalazł się również Sam Elliott, który zagra menadżera piosenkarzy – Bobby\’ego oraz Andrew Dice Clay jako Lorenzo, ojciec głównej bohaterki.

Scenariusz filmu napisał Eric Roth (\”Monachium\”, \”Forrest Gump\”). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper także debiutuje za kamerą. Zdjęcia mają ruszyć w kwietniu. Ekipa będzie pracować w Los Angeles i okolicy.

Przypomnijmy, że będzie to czwarta kinowa wersja \”Narodzin gwiazdy\”. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George\’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 n a ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.