Lady Gaga i Taylor Kinney chcą dać sobie szansę

27 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Piosenkarka zaczęła podobno rozmawiać z byłym ukochanym o powrocie. Artystka chce jednak najpierw pracować nad swym problem z brakiem zaufania. – Rozmawiają codziennie o tym, by dać sobie drugą szansę – zdradza informator „Life & Style”. – Gaga musi jednak popracować nad sobą, nim oficjalnie do siebie wrócą.

Aktor bardzo tęskni za wokalistką i chce, by im się udało. – Oboje uważają, że ich miłość jest tego warta – dodaje informator.

Artyści poznali się na planie klipu Amerykanki „You and I”. Zaczęli spotykać się w lipcu 2011. Para zaręczyła się w lutym 2015 roku. Rozstali się latem 2016.

Lady Gaga obecnie promuje wydaną 21 października płytę „Joanne”. 5 lutego 2017 roku wystąpi na stadionie NRG w Houston w przerwie meczu SuperBowl.

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”.

Gwiazda ostatnio zajęta jest również karierą aktorską. Występuje w szóstym sezonie „American Horror Story” oraz potwierdziła udział w filmie „A Star Is Born” Bradleya Coopera.

Taylor Kinney znany jest z seriali „Chicago Fire” i „Chicago Med”.