Lady Gaga na zakupach z Bradleyem Cooperem

5 września 2016
ok. 2 minut czytania

Przypomnijmy, że popowa piosenkarka zagra główną rolę kobiecą w obrazie „A Star Is Born”, będącym nową wersją przeboju „Narodziny gwiazdy”. Bohaterem jest znany aktor, którego kariera przygasa. Kiedy mężczyzna zakochuje się w młodej piosenkarce, postanawia pomóc jej osiągnąć sukces. Im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem. Artystka wystąpi u boku Bradleya Coopera, który również zadebiutuje za kamerą.

Artyści spędzają razem czas nie tylko zawodowo. Ostatnio wybrali się wspólnie na zakupy do Malibu. Wokalistka, która niedawno zdała egzamin na prawo jazdy, przywiozła ich swoim Bronco. Zdjęcia z wypadu do Vintage Grocers można obejrzeć pod tym adresem.

Lady Gaga to przede wszystkim gwiazda popu, która sprzedała 27 milionów płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. We wrześniu 2014 roku wydała z Tonym Bennettem wspólne dzieło „Cheek to Cheek”. Samodzielną dyskografię Amerykanki zamyka krążek „Artpop”, który miał premierę 6 listopada 2013 roku. 30-latka ma jednak również doświadczenie aktorskie. Wystąpiła w filmach „Sin City 2: Damulka warta grzechu”, „Maczeta zabija”, „Muppety: Poza prawem” oraz serialu „American Horror Story”, za udział w którym została wyróżniona Złotym Globem.

Bradley Cooper to lubiany amerykański aktor i producent, a wkrótce także reżyser. Znany jest z filmów „Jestem Bogiem”, serii „Kac Vegas”, „Poradnik pozytywnego myślenia” czy „Snajper”.