Lady Gaga namiętnie całuje Bradleya Coopera

19 kwietnia 2017
ok. 2 minut czytania

Do sieci trafiły zdjęcia z planu produkcji „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”) z Gagą i Cooperem w rolach głównych. Na fotkach widzimy popową wokalistkę i hollywoodzkiego aktora na stacji benzynowej obejmujących się i całujących się. Zdjęcia można znaleźć pod tym adresem.

Część z ujęć powstaje w mieście Indio, w stanie Kalifornia, gdzie odbywa się festiwal Coachella, m.in. na scenach imprezy. Artyści zaprosili publiczność festiwalu jako statystów.

– Bardzo się cieszę, że kręcę swój pierwszy film z kimś, kogo mogę nazywać przyjacielem – napisała w Instagramie wokalistka. – Zawsze chciałam pojawić się na dużym ekranie. Historia „Narodzin gwiazdy” jest wyjątkowa i jestem wdzięczna, że Bradley spełnił moje marzenie. Nie mogę się odczekać aż poznacie Ally.

Lady Gaga pojawi się na ekranie jako Ally, młoda piosenkarka, która zakochuje się w gwiazdorze country, Jacksonie Maine (Bradley Cooper). Mężczyzna postanawia pomóc ukochanej w karierze. Im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

W obsadzie znalazł się również Sam Elliott, który zagra menadżera piosenkarzy – Bobby’ego oraz Andrew Dice Clay jako Lorenzo, ojciec głównej bohaterki.

Scenariusz filmu napisał Eric Roth („Monachium”, „Forrest Gump”). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Przypomnijmy, że będzie to czwarta kinowa wersja „Narodzin gwiazdy”. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 n a ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.