Lady Gaga nie wraca do „American Horror Story”

27 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

W miniony weekend pojawiły się plotki, iż zobaczymy wokalistkę raz jeszcze w „American Horror Story”. Niestety, okazały się one nieprawdziwe. Artystka nie zagra w nadchodzącym sezonie antologicznej produkcji grozy.

Gaga wystąpiła dotąd w dwóch częściach – „Hotel” i „Roanoke”.

Najnowsza odsłona „American Horror Story” nawiązywać będzie do ostatniej kampanii i rywalizacji między Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Twórca cyklu, Ryan Murphy, uściślił jednak, że na ekranie nie zobaczymy kandydatów Republikanów i Demokratów. – Opowieści w „American Horror Story” zawsze były alegoriami – wyjaśnił. – Nie zobaczycie Trumpa i Clinton jako bohaterów cyklu.

Udział potwierdzili Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Billy Eichner, Colton Hayne i Adina Porter.

Premiera planowana jest na jesień. Zdjęcie już trwają.

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Ostatni album Amerykanki, „Joanne”, miał premierę w październiku 2016 roku. Ostatnio 31-latka zajęta jest na planie „A Star Is Born”, nowej wersji „Narodzin gwiazdy” w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera.