Lady Gaga pokazuje okładkę szóstego albumu

6 kwietnia 2020
ok. 2 minut czytania

Lady Gaga wrzuciła na swoje konto na Instagramie okładkę płyty „Chromatica”. Na fotografiach znalazła się okładka CD, płyty winylowej oraz kasety.

Płyta „Chromatica” miała ukazać się 10 kwietnia, ale ze względu na pandemię koronawirusa trzeba będzie na nią poczekać zapewne do lata. Wokalistka obiecała, że wkrótce ogłosi nową datę premiery.

– To dla wszystkich nas przerażający czas i chociaż uważam, że sztuka jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu, uważam też że to nie jest właściwy czas na wydawanie płyt – napisała Lady Gaga. – Zamiast tego wolę, abyśmy poświęcali ten czas na poszukiwanie rozwiązań. Ważne jest dla mnie, aby zwrócić uwagę na dostarczenie niezbędnego sprzętu medycznego pracownikom służby zdrowia, upewnienie się, że dzieci, które uczęszczają na posiłki do szkół publicznych, otrzymają potrzebną pomoc, i że pomożemy tym, którzy będą dotknięci finansowo przez tę pandemię.

Lady Gaga dostała Oscara za rolę w filmie „Narodziny gwiazdy”. Wkrótce zagra jedną z głównych ról w filmie „Gucci”.

Lady Gaga ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Ostatnia płyta Lady Gagi to „Joanne” z 2016 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#Chromatica 2020

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)