Lady Gaga projektuje z Eltonem Johnem

28 kwietnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Piosenkarka ma już swoją linię strojów i akcesoriów, które przygotowuje dla amerykańskiej sieci Macy’s. Teraz nową kolekcję – Love Bravery – szykuje z pomocą Eltona Johna. – Jestem zaszczycona łącząc siły z sir Eltonem Johnem przy tworzeniu tej linii dla Macy’s – powiedziała gwiazda. – Musimy sprawić, by świat był milszym i odważniejszym miejscem.

Ubrania maja być kolorowe, odważne i odzwierciedlać style obojga wokalistów. W sprzedaży pojawią się t-shirty, bluzy czy apaszki z fortepianowymi klawiszami.

Lady Gaga zapowiedziała, że zagra w szóstym sezonie „American Horror Story”. Za rolę w piątym sezonie otrzymała Złoty Glob. We wrześniu 2014 roku Amerykanka wydała z Tonym Bennettem wspólne dzieło „Cheek To Cheek”. Ostatni samodzielny krążek piosenkarki to „Artpop”, który miał premierę 6 listopada 2013 roku.

Najnowsza płyta Eltona Johna „Wonderful Crazy Night” ukazała się 5 lutego 2016 roku. 18 czerwca artysta wystąpi podczas siódmej edycji Life Festival Oświęcim. Na małym ekranie będzie go można zobaczyć w serialu „Nashville”. Anglik prowadzi też rozmowy w sprawie udziału w kontynuacji komedii szpiegowskiej „Kingsman: Tajne służby”.