Lady Gaga przeprasza, że sugerowała samobójstwo Zombie Boya

6 sierpnia 2018
ok. 2 minut czytania

Znany między innymi z klipów Lady Gagi Zombie Boy, który naprawdę nazywał się Rick Genest, zmarł w wieku 32 lat. Kanadyjczyk wypadł z balkonu z trzeciego piętra. Rodzina modela wierzy, że był to wypadek, tymczasem Lady Gaga zasugerowała, że było to samobójstwo i zaapelowała o intensyfikację działań dotyczących zdrowia psychicznego. Teraz jednak artystka się zreflektowała i przeprosiła za swoje wcześniejsze słowa.

– Bez szacunku dla rodziny Ricka i niego samego zasugerowałam coś na co nie ma żadnych dowodów – napisała Lady Gaga. – Przepraszam jeśli sprawiłam komuś ból. Składam najszczersze kondolencje rodzinie.

Już wkrótce Lady Gagę będzie można zobaczyć w nowej wersji musicalu „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”). Lady Gaga wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem. W filmie nie zabraknie muzyki, za którą odpowiada Lady Gaga, ale nie tylko.