Lady Gaga śpiewa „A-Yo”

18 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka zaprezentowała niedawno na żywo, w barze w Nashville, trzy piosenki z krążka: „Million Reasons”, „Sinner’s Prayer” i „A-Yo”. Teraz ostatnia z nich trafiła do sieci w wersji studyjnej. Nagranie „A-Yo” można znaleźć w serwisie Spotify.

Album „Joanne” ukaże się 21 października. Dzieło wypełni 11 numerów. W sprzedaży pojawi się także edycja deluxe, poszerzona o 3 dodatkowe nagrania. Pierwszym singlem jest „Perfect Illusion”, w którego realizacji gwiazdę wsparli Mark Ronson, Kevin Parker z Tame Impala i BloodPop. Na nowym krążku gościnnie pojawić mają się także Beck i Father John Misty.

Lady GaGa uświetni muzycznie przerwę meczu Super Bowl i 5 lutego 2017 roku wystąpi na stadionie NRG w Houston.

Oto tracklista „Joanne”:
„Diamond Heart”
„A-Yo”
„Joanne”
„John Wayne”
„Dancin' In Circles”
„Perfect Illusions”
„Million Reasons”
„Sinner’s Prayer”
„Come to Mama”
„Hey Girl” (feat. Florence Welch)
„11 Angel Down”

Deluxe:
„Grigio Girls”
„Just Another Day”
„Angel Down” (Work Tape)

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”.

We wrześniu 2014 roku wokalistka wydała z Tonym Bennettem wspólne dzieło „Cheek to Cheek”. Samodzielną dyskografię 30-latki zamyka zestaw „Artpop”, który miał premierę 6 listopada 2013 roku.

Amerykanka ostatnio zajęta jest karierą aktorską. Potwierdziła udział w szóstym sezonie „American Horror Story” oraz filmie „A Star Is Born” Bradleya Coopera.