Lady GaGa szykuje nowe „Born This Way”

20 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Artystka weszła do studia, by przygotować nowy materiał. Do współpracy podczas sesji zaprosiła sprawdzonego już przez siebie DJ-a White Shadowa. Producent jest współtwórcą jednego z największych hitów wokalistki, „Born This Way”.

Na Instagramie Amerykanka zamieściła kilka fotek ze studia. Można je zobaczyć tutaj, pod tym adresem czy tu. – Nie ma jak terapia w studiu – napisała pod jednym ze zdjęć.

Wokalistka we wrześniu trafiła na obserwację do szpitala. Po diagnozie okazało się, że potrzebuje dłuższej przerwy i leczenia, dlatego musiała zrezygnować z nadchodzących występów w Europie, zaplanowanych od 18 września do 21 października. Artystka wróci na Stary Kontynet w styczniu.

Lady Gaga cierpi na fibromialgię, przewlekłą chorobę charakteryzującą się chronicznym bólem w układzie ruchu. Chorzy czują się często zmęczeni, mają poczucie sztywności, a sen nie zapewnia wypoczynku. Więcej o chorobie wokalistki będzie można dowiedzieć się z dokumentu „Gaga: Five Foot Two”, który zrealizował Netflix.

Wokalistka ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Ostatni album Amerykanki, „Joanne”, miał premierę w październiku 2016 roku. Ostatnio 31-latka zajęta jest na planie „A Star Is Born”, nowej wersji „Narodzin gwiazdy” w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera.