Lady Gaga trafiła do szpitala

15 września 2017
ok. 1 minuta czytania

– To nie jest zwykły ból biodra czy przemęczenie trasą. Naprawdę cierpię. Jestem w dobrych rękach i zajmują się mną najlepsi lekarze – napisała piosenkarka na swoim Twitterze.

Natomiast na Instagramie Lady Gagi pojawiło się zdjęcie jej tatuażu „Rio” z opisem: „Kilka lat temu wytatuowałam sobie na szyi napis Rio. Ten tatuaż napisały dzieci z faweli. Zajmujecie szczególne miejsce w moim sercu. Kocham was”.

W innym poście Lady Gaga dodała również, że teraz najważniejsze jest dla niej jej zdrowie.

Lady Gaga cierpi na fibromialgię, przewlekłą chorobę charakteryzującą się chronicznym bólem w układzie ruchu. Chorzy czują się często zmęczeni, mają poczucie sztywności, a sen nie zapewnia wypoczynku. Więcej o chorobie wokalistki mamy dowiedzieć się z zapowiadanego dokumentu „Gaga: Five Foot Two”. Produkcja realizowana jest przez Netflix.

Lady Gaga ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Ostatni album Amerykanki, „Joanne”, miał premierę w październiku 2016 roku. Ostatnio 31-latka zajęta jest na planie „A Star Is Born”, nowej wersji „Narodzin gwiazdy” w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera.