Lady Gaga ujawniła swój wielki sekret

6 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Artystka została zgwałcona, gdy miała 19 lat. Odkąd stała się światową gwiazdą, nie zaniedbuje okazji, aby wspierać inicjatywy, których celem jest pomaganie kobietom będącym ofiarami gwałtu.

– Codziennie zmagam się z zaburzeniem umysłowym, na które cierpię od lat – przyznała Gaga. – Moja osobista trauma pozwala mi lepiej zrozumieć inne kobiety. Cierpię na zespół stresu pourazowego. Nigdy wcześniej nikomu tego nie powiedziałam – wyznała Amerykanka w wywiadzie, który można zobaczyć na tej stronie.

Jak przyznała, udało jej się przetrwać dzięki wsparciu i życzliwości bliskich. – To uratowało mi życie – dodała.

Lady Gaga ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Najnowsza płyta Amerykanki, „Joanne”, ukazała się w październiku 2016 roku.

Artystka ostatnio coraz częściej zajęta jest karierą aktorską. Występowała w szóstym sezonie „American Horror Story” Ryana Murphy’ego oraz potwierdziła udział w filmie „A Star Is Born” Bradleya Coopera oraz w kolejnej odsłonie innego serialu Murphy’ego, „American Crime Story”.