Lady Gaga w kółko powtarza to samo i na dodatek ukradła to Madonnie

4 grudnia 2018
ok. 2 minut czytania

Lady Gaga ewidentnie nie jest była zbyt spontaniczna podczas promocji filmu „Narodziny gwiazdy” bo ciągle powtarzała dokładnie to samo zdanie. Konkretnie chodzi o sformułowanie o tym że „może być 100 osób w pomieszczeniu i 99 osób nie będzie w Ciebie wierzyło, ale wystarczy, że jedna w Ciebie uwierzy i dla mnie taką osobą jest Bradley Cooper”. Poniżej można zobaczyć kompilację wystąpień Lady Gagi.

Teraz okazuje się, że Madonna bardzo podobne zdanie wypowiedziała w wywiadzie w latach 80. Klip z Madonną także można zobaczyć poniżej.

„Narodziny gwiazdy” to nowa wersją popularnego musicalu. Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper). Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem. W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle. Scenariusz napisał Eric Roth („Monachium”, „Forrest Gump”). Bradley Cooper zadebiutował za kamerą.

W Polsce film trafił do kin 30 listopada, a soundtrack ukazał się 5 października.

Madonna pracuje obecnie nad nową płytą, która ma się ukazać w 2019 roku.

Madonna wydała swój trzynasty longplay – „Rebel Heart” – w marcu 2015 roku. W trwającej od początku lat 80. karierze sprzedała pond 300 milionów płyt na całym świecie. Wśród jej największych hitów znajdują się „Like A Virgin”, „Papa Don’t Preach”, „Like A Prayer”, „Vogue”, „Take A Bow”, „Frozen”, „Music”, „Hung Up” czy „4 Minutes”.