Lady Gaga z producentem Rihanny

17 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Wraz z Lady Gagą w studiu przebywa Brian Kennedy, który wcześniej współpracował z Rihanną, Chrisem Brownem, Ciarą i Kelly Clarkson. To właśnie on zamieścił na Instagramie zdjęcie z gwiazdą oraz artystą country Dallasem Davidsonem, które można zobaczyć na tej stronie.

Więcej szczegółów na razie nie znamy.

Z kolei sama Lady Gaga napisała na swoim Twitterze, że ma już zabookowaną trasę koncertową i niebawem ogłosi jej szczegóły. – Szykujcie pieniądze – napisała we wzbogaconym GIF-em tweecie, który znajduje się tutaj.

Lady Gaga będzie promować wydaną 21 października 2016 roku płytę „Joanne”. 5 lutego 2017 roku wystąpi na stadionie NRG w Houston w przerwie meczu Super Bowl.

Wokalistka ma na koncie 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”.

Artystka coraz częściej zajęta jest karierą aktorską. Zagrała w szóstym sezonie „American Horror Story” Ryana Murphy’ego oraz potwierdziła udział w filmie „A Star Is Born” Bradleya Coopera. Lady GaGa nie wystąpi natomiast w trzecim sezonie serialu „American Crime Story”.