Lady Gaga znów w „American Horror Story”

25 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Jak podaje magazyn „Vogue”, wokalistka pojawi się w siódmej odsłonie antologicznego cyklu Ryana Murphy’ego. Rola gwiazdy nie została jednak ujawniona.

Najnowsza część nawiązywać będzie do ostatniej kampanii i rywalizacji między Donaldem Trumpem a Hillary Clinton. Twórca cyklu, Ryan Murphy, uściślił jednak, że na ekranie nie zobaczymy kandydatów Republikanów i Demokratów. – Opowieści w „American Horror Story” zawsze były alegoriami – wyjaśnił. – Nie zobaczycie Trumpa i Clinton jako bohaterów cyklu.

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że w serialu zagrają Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Cheyenne Jackson, Adina Porter, Billy Eichner i Leslie Grossman.

Premiera planowana jest na jesień. Zdjęcie już trwają.

Amerykanka ma 27 milionów sprzedanych płyt i 146 milionów singli. Jej największe przeboje to „Bad Romance”, „Telephone”, „Alejandro”, „Just Dance” czy „Poker Face”. Jej ostatni album, „Joanne”, miał premierę w październiku 2016 roku. Ostatnio 31-latka zajęta jest na planie „A Star Is Born”, nowej wersji „Narodzin gwiazdy” w reżyserii i z udziałem Bradleya Coopera.