Lady Gaga zwiastuje „American Horror Story”

11 września 2016
ok. 1 minuta czytania

Szczegóły dotyczące fabuły szóstej odsłony nie są jeszcze znane, ale twórca, Ryan Murphy, wcześniej zapowiadał, że połączy wątek dzieci i wątek operowy. Udział w nowych odcinkach potwierdzili Lady Gaga (za rolę w poprzednim sezonie otrzymała Złoty Glob), Cheyenne Jackson, Kathy Bates, Denis O’Hare, Angela Bassett, Sarah Paulson, Finn Wittrock, Wes Bentley oraz Matt Bomer.

W nowym teaserze widzimy serię niezwykłych, jednocześnie przerażających i intrygujących ujęć połączonych z nową muzyka Lady Gagi. Krótki klip z nagraniem „Perfect Illusion” w tle można znaleźć pod tym adresem.

Singel zapowiada niezatytułowany jeszcze czwarty longplay wokalistki. Na krążku gościnnie pojawią się Beck, Father John Misty, Florence Welch czy Josh Homme z Queens of The Stone Age.

Premierę nowej części „American Horror Story” wyznaczono na 14 września. W Polsce produkcję emituje kanał Fox.

„American Horror Story” to jeden z popularniejszych w ostatnich latach seriali. Ceniony za nieprzewidywalność, kreatywność i artystyczne bogactwo cykl zdobył 4 nagrody Emmy. Każdy sezon „American Horror Story” to nowe miejsce, inne czasy, inni bohaterowie, ale – w większości – ci sami aktorzy, wspierani przez gościnnie występujące gwiazdy.