Łąki Łan gra T.Love. #tegojeszczeniebylo

2 października 2017
ok. 2 minut czytania

Formacja Łąki Łan wzięła na warsztat \”I Love You\” i drastycznie przerobiła piosenkę. Przeróbkę w wersji rave można sprawdzić pod tym adresem. Z kolei tutaj znajduje się wariacja country.

– To było wiadomo, że będzie pozamiatane, ale aż tak – można przeczytać na Facebooku T.Love. – #tlove #rock #polskirock #tcover #lakilan #iloveyou #rave #tegojeszczeniebylo

Nagrania są częścią akcji T.Cover. Projekt ma na celu pokazać, jak częstochowski zespół odcisnął piętno na polskiej scenie muzycznej. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym młodzi hiphopowi twórcy. Wcześniej swoje covery przygotowali Dawid Podsiadło, Fisz i Emade, Organek, Miuosh i Katarzyna Nosowska.

T.Love to polska rockowa formacja. W czasie trwającej 35 lat kariery zespół wylansował hity \”Chłopaki nie płaczą\”, \”Warszawa\”, \”Wychowanie\”, \”Ajrisz\”, \”Nie, nie, nie\”, \”Stany\” czy \”King\”.
Najnowszy longplay bandu zatytułowany po porostu \”T.Love\” ukazał się w listopadzie 2016 roku.

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na jam sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem. Grupa słynie z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowała sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko – międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści. Ich dorobek zamyka album \”Syntonia\”, który miał premierę w listopadzie 2016 roku.