Lana Del Rey chce przegonić Trumpa czarami

25 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka wymyśliła, by w dniach 24 lutego, 26 marca, 24 kwietnia i 23 maja odprawiać specjalne rytuały. Daty nie są oczywiście przypadkowy. Wówczas księżyc jest tuż przed nowiem. Czary mają na celu usunięcie Donalda Trupa z urzędu. Ogłoszenie gwiazda dała na Twitterze, a szczegółów radzi poszukać w sieci.

Artystka niedawno zaprezentowała nową piosenkę oraz towarzyszący jej klip. Utrzymany w klimacie science fiction filmik ilustrujący płynącą powoli piosenkę „Love” jest do obejrzenia pod tym adresem.

Za produkcję kawałka odpowiadają Benny Blanco i Emile Haynie.

Nagranie zapowiada podobno nadchodzący longplay wokalistki. Album ma się pojawić pod koniec roku, wiadomo, że na krążku pojawi się wielu gości. Materiał powstał we współpracy ze sprawdzonym przez artystkę Rickiem Nowelsem.

– Cztery pierwsze płyty zrobiłam dla siebie, ale ta jest dla fanów – mówi piosenkarka. – To płyta o tym, dokąd – mam nadzieję – wszyscy zmierzamy.

Lana Del Ray zasłynęła singlami „Video Games” i „Born to Die”, które promowały album „Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to „Summertime Sadness”, „National Anthem” i „Dark Paradise”.

Najnowszy longplay Amerykanki, „Honeymoon”, miał premierę we wrześniu 2015 roku. Wokalistka wystąpiła podczas festiwalu Orange Warsaw Festival w 2016.