Lana Del Rey i A$AP Rocky w dwóch piosenkach

12 lipca 2017
ok. 2 minut czytania

Pierwszy numer nosi tytuł „Summer Bummer”. Poza A$AP-em w utworze udziela się także Playboi Carti. Kawałek można znaleźć na iTunes.

W tym samym serwisie, pod tym adresem, znajduje się druga piosenka zrealizowana z raperem, „Groupie Love”.

Obydwie kompozycje trafiły też do Spotifya. Numery promują album „Lust For Life”, który ukaże się 21 lipca. – Cztery pierwsze płyty zrobiłam dla siebie, ale ta jest dla fanów – mówi piosenkarka. – To płyta o tym, dokąd – mam nadzieję – wszyscy zmierzamy.

Oto tracklista:
1. Love
2. Lust for Life (feat. The Weeknd)
3. 13 Beaches
4. Cherry
5. White Mustang
6. Summer Bummer (feat. ASAP Rocky and Playboi Carti)
7. Groupie Love (feat. ASAP Rocky)
8. In My Feelings
9. Coachella – Woodstock in My Mind
10. God Bless America – And all the Beautiful Women in It
11. When the World Was at War We Kept Dancing
12. Beautiful People Beautiful Problems (feat. Stevie Nicks)
13. Tomorrow Never Came (feat. Sean Ono Lennon)
14. Heroin
15. Change
16. Get Free

Materiał ma być zainspirowany muzyką lat 50. i 60. m.in. twórczością Joan Baez. Z nowym krążkiem wokalistka przyjedzie do Polski i 19 sierpnia wystąpi na Kraków Live Festival.

Lana Del Ray zasłynęła singlami „Video Games” i „Born to Die”, które promowały album „Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to „Summertime Sadness”, „National Anthem” i „Dark Paradise”. Ostatnia dotąd płyta Amerykanki, „Honeymoon”, miał premierę we wrześniu 2015 roku.

A$AP Rocky, członek kolektywu A$AP Mob, na koncie ma wydawnictwa „Live. Love. A$AP” (2011), „Long. Live. A$AP” (2013) i „At. Long. Last. A$AP” (2015).