Lana Del Rey i The Weeknd spacerują po napisie Hollywood

22 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Muzycy już wcześnie zaprezentowali tekstówkę, w której widzieliśmy ich siedzących na pierwszej literze słynnego napisu Hollywood. Oficjalny teledysk do piosenki jest rozwinięciem tego pomysłu. Klimatyczne, stylowe wideo ukazujące gwiazdy spacerujące po ZNAKU, można sprawdzić tutaj.

To drugi – po „Love” – singel z piątej płyty Amerykanki. Longplay zatytułowany właśnie „Lust For Life” ukaże się 26 maja. Materiał jest inspirowany muzyką lat 50. i 60. m.in. twórczością Joan Baez. The Weeknd nie będzie jedynym gościem na krążku. Lana ujawniła, że nagrała też piosenkę „Beautiful People, Beautiful Problems” ze Stevie Nicks.

Z nowym krążkiem piosenkarka przyjedzie do Polski i 19 sierpnia wystąpi na Kraków Live Festival.

Lana Del Ray zasłynęła singlami „Video Games” i „Born to Die”, które promowały album „Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to „Summertime Sadness”, „National Anthem” i „Dark Paradise”. Ostatnie dotąd dzieło Amerykanki, „Honeymoon”, miało premierę we wrześniu 2015 roku.

Z The Weekndem wcześniej nagrała numery „Stargirl Interlude” na jego album „Starboy” (2016) oraz „Prisoner” na „Beauty Behind the Madness” (2015).