Lana Del Rey ma żądzę życia

29 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Piąty longplay wokalistki poznamy jak „Lust For Life”. W zapowiedzi dzieła widzimy artystkę jako przypominającą hologram postać mieszkającą w literze H znaku Hollywood.

– W czasach, gdy przechodzimy z jednej epoki do drugiej, jestem szczęśliwa, że mogę tworzyć dla Was tę płytę – mówi w klipie artystka. – Ponieważ wy, muzyka i to miejsce jesteście moją miłością, moim życiem, moją żądzą życia.

Czarno-biały, stylowy trailer można obejrzeć pod tym adresem. Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że materiał ma być zainspirowany muzyką lat 50. i 60. m.in. twórczością Joan Baez.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale gwiazda zapewnia, że longplaya należy spodziewać się wkrótce. Poznaliśmy też singel „Love” (do sprawdzenia tutaj).

Lana Del Ray zasłynęła singlami „Video Games” i „Born to Die”, które promowały album „Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to „Summertime Sadness”, „National Anthem” i „Dark Paradise”. Ostatni dotąd longplay Amerykanki, „Honeymoon”, miał premierę we wrześniu 2015 roku.