Lana Del Rey na Coachelli myśli o Woodstocku

15 maja 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór niesie przesłanie pokoju. W numerze gwiazda zastanawia się nad konfliktami politycznymi, szczególnie nad coraz bardziej napiętą sytuacją między Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną.

Fragment piosenki wokalistka zaprezentowała już w ubiegłym miesiącu, tuż po udziale w festiwalu Coachella. – Miałam mieszane uczucia spędzając weekend na śpiewie i tańcu, patrząc jednocześnie na to, co dzieje się w Korei Północnej – wyjaśnia gwiazda. – Wracając do domu, odwiedziłam jedno z moich ulubionych miejsc. Siadłam przy sekwoi i napisałam piosenkę.

Teraz pełnego nagrania można wysłuchać tutaj.

Amerykana 26 maja wyda nową płytę zatytułowaną „Lust For Life”. Materiał ma być zainspirowany muzyką lat 50. i 60. m.in. twórczością Joan Baez. Z nowym krążkiem wokalistka przyjedzie do Polski i 19 sierpnia wystąpi na Kraków Live Festival.

Lana Del Ray zasłynęła singlami „Video Games” i „Born to Die”, które promowały album „Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to „Summertime Sadness”, „National Anthem” i „Dark Paradise”. Ostatnia dotąd płyta artystki, „Honeymoon”, miał premierę we wrześniu 2015 roku.