Lana Del Rey odsłania gwiazdę Guillermo Del Toro

7 sierpnia 2019
ok. 2 minut czytania

Podczas uroczystości, którą można w całości obejrzeć poniżej reżyserowi towarzyszył także J.J.Abrams.

– W kulturze tak pełnej podobieństw Guillermo Del Toro jest całkowicie inny – mówiła Lana Del Rey. – Jest tak życzliwy jak głęboki, i tak mądry, jak zabawny.

Piosenka w wykonaniu Lany Del Rey znalazła się w zwiastunie filmu „Upiorne opowieści po zmroku” („Scary Stories to Tell In The Dark”), którego twórcą jest Guillermo Del Toro. Lana Del Rey przygotowała cover przeboju „Season of the Witch” Donovana z 1966 roku.

Scenariusz filmu Scary Stories to Tell In The Dark” napisali Guillermo Del Toro, Patrick Melton, Marcus Dunstan, Dan Hageman oraz Kevin Hageman, bazując na serii książek ze strasznymi historiami pióra Alvina Schwartza i z ilustracjami Stephena Gammela – cyklu swego czasu zakazanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Bibliotekarskie. Publikacje uznano za „zbyt straszne” dla dzieci.

Akcja rozgrywa się w małym miasteczku, gdzie dochodzi do serii makabrycznych morderstw. Grupa nastolatków musi rozwiązać zagadkę zbrodni. Zoe Colletti zagra Stellę Michaels. W filmie pojawią się też Dean Norris, Michael Garza, Austin Abrams, Gabriel Rush, Austin Zajur i Natalie Ganzhorn oraz Gil Bellows i Lorraine Toussaint.

Za reżyserię odpowiada André Øvredal. Guillermo Del Toro czuwał nad produkcją. Do naszych kin obraz trafi 9 sierpnia.

30 sierpnia ukaże się nowa płyta Lany Del Rey – „Norman Fucking Rockwell”. Wokalistka zasłynęła singlami „Video Games” i „Born to Die”, które promowały album „Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to „Summertime Sadness”, „National Anthem” i „Dark Paradise”. Poprzednia płyta Amerykanki, „Lust for Life”, miała premierę 21 lipca 2017 roku.