Legendarny utwór The White Stripes w nowym wydaniu

20 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Od czasu premiery w 2003 roku \”Seven Nation Army\” rockowego duetu The White Stripes, utwór odniósł spektakularny sukces na całym świecie. W 2011 roku amerykańska grupa muzyczna The Glitch Mob zremiksowała piosenkę, ale do dzisiaj nowa wersja nie została oficjalnie wydana.

W najbliższy piątek, 23 kwietnia \”Seven Nation Army (The Glitch Mob Remix)\” ukaże się we wszystkich serwisach cyfrowych.

W czerwcu remix zostanie wydany również na 7-calowym, jednostronnym winylowym singlu z tłoczonym logotypem Third Man Records. Wydawnictwo będzie dostępne w dwóch wersjach: podstawowej w kolorze czarnym, oraz limitowanej w kolorze czerwonym.

Aby uczcić premierę, The White Stripes oraz The Glitch Mob połączyli swoje siły ze Strangeloop Studios aby stworzyć pierwszą w historii kolekcję NFT obu artystów. Będzie ona dostępna od środy 21 kwietnia o 19:30 czasu lokalnego wyłącznie za pośrednictwem ekskluzywnej platformy cyfrowej Nifty Gateway. W jej skład wchodzi 6 unikalnych dzieł sztuki, w tym jedna wizualizacja z całym utworem grupy. Więcej informacji tutaj.

The White Stripes – którzy rozpadli się w 2011 roku cztery lata po ostatnim albumie \”Icky Thump\” – wydali w grudniu album Greatest Hits, zawierający 26 piosenek z sześciu albumów zespołu, a także kilka teledysków i niewydane wcześniej wykonania. Promowali także album za pomocą krzyżówki, aby ujawnić listę utworów z kompilacji.