Lekarz-policjant niezbędny Courtney Love

26 lutego 2003
ok. 1 minuta czytania

– On jest dla mnie jak policjant – wyjaśniła artystka w wywiadzie dla „The New York Daily News”. – Odkąd tyle podróżuję, nie zawsze mogę sobie pozwolić na normalne spotkania terapeutyczne. Love przyznała się, że bierze udział w programie, który pozwoli jej przestać zażywać lek antydepresyjny Xanax oraz środek przeciwbólowy Vicodine. Pochwaliła się, że nie stosuje ich już od 30 dni.

Podobno to właśnie z powodu terapeuty na początku lutego doszło do aresztowania byłej liderki grupy Hole na lotnisku w Londynie. Courtney twierdzi, że na pokładzie samolotu linii Virgin Atlantic chciała, by jej lekarz usiadł obok niej. Obsługa lotu nie wyraziła jednak zgody, co było przyczyną awantury.

Artystka jest ostatnio bardzo zajęta, m.in. pracuje razem z Lindą Perry nad solowym albumem. Love napisała już kilka piosenek będąc na Hawajach, płytę dokończy w Wielkiej Brytanii. Tytuły dwóch utworów: „All The Drugs In The World” oraz „Pills”, są aż nadto wymowne… Była żona Kurta Cobaina przygotowuje się ponadto do roli Lady Macbeth w filmie „Miss June”, który wyprodukuje Luc Besson.