Liam Gallagher i Noel Gallagher znowu razem

17 marca 2021
ok. 1 minuta czytania

Liam Gallagher, Noel Gallagher oraz Alec McKinlay, menadżer Oasis, figurują jako dyrektorzy firmy Kosmic Kyte, której zadaniem jest \”aktywność związana z produkcją filmową\”.

Liam Gallagher zdążył już nawet skomentować swój udział w firmie na Twitterze. – Zrobią za mnie gwiazdę filmową – napisał muzyk.

Informacja ta wywołała spekulacje o możliwej reaktywacji Oasis, ale znacznie bardziej prawdopodobny jest film biograficzny o Oasis. Po sukcesach \”Bohemian Rhapsody\” i \”Rocketmana\” Anglicy liczą także na spore zainteresowanie w kinach.

Grupa Oasis przestała istnieć w 2009 roku. Po rozpadzie zarówno Liam Gallagher jak i Noel Gallagher prowadzą całkiem udaną karierę solową czy raczej zespołową, ale w innej konfiguracji. W listopadzie 2017 roku ukazała się płyta \”Who Built the Moon?\” grupy Noel Gallagher\’s High Flying Birds. Ostatnie wydawnictwo Liama Gallaghera to \”Why Me? Why Not.\” z 2019 roku.

There gonna put in the movies there gonna make a big star ⭐️ out of me c’mon you know LG x— Liam Gallagher (@liamgallagher) March 17, 2021