Liam Gallagher utrzymuje cudze dziecko

14 września 2004
ok. 1 minuta czytania

Obaj panowie mają potomstwo z wokalistką kapeli Kill City – Lisą Moorish, ale tylko Gallagher łoży na swoje dziecko, wykładając co miesiąc 2 tysiące funtów. O sprawie napisał dziennik „The Mirror”, powołując się na źródło zbliżone do Oasis.

– Liam ma dość – stwierdził informator gazety. – Wydaje mu się, że utrzymuje nie tylko swoją córkę, ale i syna Pete’a. Nadszedł czas, aby Doherty doszedł do siebie i też zaczął płacić. Problemy Pete’a są smutne, ale nie są zmartwieniem Liama. Gallagher nie żałuje, iż wykłada pieniądze na utrzymanie dzieci, ale nie podoba mu się, iż Pete nie płaci swojej części.

Przypomnijmy, że Moorish urodziła Molly w kwietniu 1997 roku – tydzień po tym, jak Gallagher poślubił aktorkę Patsy Kensit. Ta natomiast powiła muzykowi syna Lennona we wrześniu 1999 roku. Założyciel Oasis ma jeszcze syna Gene’a, który pochodzi ze związku z jego obecną partnerką – piosenkarką Nicole Appleton. Dziecko przyszło na świat w lipcu 2001 roku.

Tymczasem Doherty, który dumnie nosi w portfelu zdjęcie swojego 22-miesięcznego syna Estile’a, ostatnio postanowił wziąć się w garść i skończyć z uzależnieniem od narkotyków. Pomaga mu w tym nowa dziewczyna – wokalistka Dot Allison.