Liam Payne i Zedd z fanami w Londynie

21 września 2017
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstało w Londynie. Do pomocy muzycy pozyskali fanów. Panowie po prostu pojawili się w różnych miejscach miasta, rozłożyli sprzęt i zaczęli występować. Szybko otaczał ich wianuszek sympatyków. Teledysk z bawiącymi się z artystami fanami można obejrzeć tutaj.

Wokalista pod koniec 2016 roku ogłosił, iż związał się z Republic Records i pracuje nad solową płytą. – One Direction zawsze będą moją rodziną, ale nie mogę się doczekać, by pokazać, co potrafię jako solowy artysta – wyjaśniał 24-latek. Obecnie ma na koncie single „Strip That Down” z Quavo i „Get Low” z Zeddem.

Ostatni longplay One Direction, „Made in the A.M.”, ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik. Obecnie zespół zrobił sobie przerwę, a wokaliści zajęci są solowymi projektami.

Zedd to urodzony w Rosji, pochodzący z Niemiec producent muzyki elektronicznej. Na koncie ma współpracę z Seleną Gomez czy Keshą. Za utwór „Clarity” z udziałem Foxes otrzymał Grammy. Dotąd wydał dwie płyty „Clarity” (2012) i „True Colors” (2015).