Lider Massive Attack i Scarlett Johansson letnią porą

11 kwietnia 2012
ok. 1 minuta czytania

Na płycie znalazły się również nagrania Atticusa Rossa czy Nicka Cave’a i Warrena Ellisa. Twórcą ścieżki dźwiękowej jest japoński kompozytor, Shigeru Umebayashi.

Soundtrack w wersji cyfrowej ukazał się 3 kwietnia, od 10 kwietnia w sprzedaży jest również w wydaniu CD. Piosenkę „Summertime” w interpretacji Scarlett Johansson i 3D można sprawdzić tutaj.

Film „Días de gracia” ukazuje życie w Meksyku widziane oczami trzech różnych osób, w trzech różnych okresach czasu – trzy sposoby na to, aby przeżyć w mieście ogarniętym przez korupcję, przemoc i zemstę. W filmie występują Eva Longoria, Carlos Bardem (brat Javiera), Miguel Rodarte i Paulina Gaitan. Reżyserem jest Everardo Gout. Obraz miał premierę podczas ubiegłorocznego festiwalu w Cannes.

Od 16 marca 2012 roku polscy widzowie mogli podziwiać Scarlett Johansson w filmie „Kupiliśmy zoo”. Jej muzyczny dorobek zamyka jej wspólny krążek z Pete’em Yornem, „Break Up” z września 2009 roku. Piosenkę „Summertime” gwiazda wykonała już na potrzeby charytatywnej kompilacji „Unexpected Dreams – Songs From the Stars”.

Ostatni album Massive Attack to „Heligoland” z lutego 2010 roku.