Lil Pump się przechwala, a Lil Wayne go popiera

22 lutego 2019
ok. 1 minuta czytania

„Be Like Me” promuje album „Harverd Dropout”. Druga płyta Lil Pumpa ukazała się dzisiaj.

„Harverd Dropout” to jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku. Wszystko przez to, że Lil Pump kapitalnie zadebiutował imienną płytą w 2017 roku, która nie tylko przyniosła mu rozgłos (dzięki między innymi potrójnie platynowemu singlowi „Gucci Gang”), lecz również pokryła się złotem w USA. Drugi album młodego rapera już wspiął się do Top 10 listy iTunes Overall Top Albums oraz do Top 5 notowania Top Hip-Hop/Rap Albums Chart. Dodajmy, że poza Kanye Westem i Lil Waynem wśród gości na „Harverd Dropout” są także, chociażby 2 Chainz, Quavo i Lil Uzi Vert.

Lil Pump jest człowiekiem pomysłowym nie tylko, jeśli chodzi o komponowanie, lecz również o promocję swojego talentu. Z okazji premiery „Harverd Dropout” każdy fan może ukończyć Lil Pump Univeristy i stworzyć swój spersonalizowany dyplom na stronie belikeme.harverddropout.com.

Lil Pump pochodzi z Miami na Florydzie i naprawdę nazywa się Gazzy Garcia. Cechami charakterystycznymi jego wizerunku są kolorowe dredy oraz liczne tatuaże. Choć nie ma jeszcze 19 lat może pochwalić się łączną liczbą streamów przekraczającą 2 miliardy. Teledysk do wspomnianego wyżej hitu „Gucci Gang” obejrzało z kolei ponad 878 milionów fanów. Rok 2018 Lil Pump zakończył współpracą z Kanye Westem w utworze „I Love It”.