Lil Tjay, Polo G i Fivio Foreign we wspólnym kawałku

23 marca 2021
ok. 2 minut czytania

Singiel \”Headshot” znajdzie się na nadchodzącym albumie Lil Tjaya. Nowy utwór ukazał się chwilę po wydaniu hitu \”Calling My Phone”, który powstał we współpracy z 6LACKiem. Singiel znalazł się na 1 miejscu listy Top 200 magazynu Billboard w Stanach Zjednoczonych. Jest to najwyższe miejsce jakie Tjay zajął w swojej karierze. Piosenka pokryła się złotem w Ameryce, Kanadzie, Szwajcarii i Irlandii i posiada na ten moment ponad 200 milionów milionów odtworzeń w serwisach streamingowych.

Lil Tjay pojawił się na scenie mając zaledwie 19 lat. Debiutancki album \”True 2 Myself”, na którym znajdują się jego hity \”F.N.” i \”Brothers” zdążył pokryć się platyną w USA. Na początku 2020 roku Tjay wydał singiel \”20/20”, chwilę później kolaborację z Polo G. Nie była to pierwsza współpraca tej dwójki – utwór \”Pop Out” uzyskał pięciokrotną platynę w Stanach Zjednoczonych. Lil Tjay ma na swoim koncie ponad 12 miliardów odtworzeń, został uwzględniony w tegorocznej edycji Freshman Class magazynu XXL i pojawił się na liście Billboardu 21 under 21.

Polo G to 22 letni raper z Chicago. Jego pseudonim ma swoją genezę w kombinacji dwóch marek Polo Ralph Lauren i Gucci. Debiutancki album rapera \”Die A Legend” znalazł się na 1 miejscu listy Billboard Rap oraz w podsumowaniach najlepszych artystów roku takich magazynów jak The New York Times, Rolling Stone, czy Stereogum. Płyta \”Die A Legend” zyskała złoty status w USA i znajduje się na niej pięciokrotnie platynowy singiel \”Pop Out (feat. Lil Tjay). Jego drugi projekt \”The GOAT” zadebiutował na 2 miejscu listy Top 200 magazynu Billboard, a 10 utworów z płyty znalazło się na liście HOT 100. Polo G ma na swoim koncie 7 złotych i platynowych certyfikacji RIAA i 3 miliardy odtworzeń w platformach streamingowych. Raper znalazł się w edycji Freshman z 2020 roku magazynu XXL oraz na liście Forbes’a 30 Under 30. Aktualnie artysta pracuje nad nowym albumem.

Fivio Foreign pochodzi z Nowego Jorku i zajmował się rapem całe swoje życie. Teraz jest jedną z najbardziej znanych postaci na drillowej scenie muzycznej. Współpracował z producentem AXL Beats nad takimi utworami jak \”Wetty”, \”Trust”, czy \”Big Drip”, który ma 60 milionów wyświetleń w platformie YouTube.