Lil Tjay w romantycznym wydaniu

23 lutego 2021
ok. 1 minuta czytania

Gościnnie w kawałku pojawia się 6LACK. Utwór ukazał się po bardzo dobrym odbiorze 20-sekundowego wycinka, który krążył po internecie od grudnia i został użyty w ponad 100 tysiącach TikTokowych filmików stworzonych przez fanów artysty. Popularność zapowiedzi singla doprowadziła do petycji wystosowanej do 19-letniego rapera, o wcześniejsze wypuszczenie utworu. Fani w końcu się doczekali. \”Calling My Phone\” opowiada o miłości, końcu związku i ruszeniu naprzód.

Lil Tjay pojawił się na scenie mając zaledwie 19 lat. Już w tak młodym wieku przyciągał do siebie miliony słuchaczy. Jego ostatni projekt \”State Of Emergency\” ukazał się w maju tego roku. Debiutancki album \”True 2 Myself\”, na którym znajdują się jego hity \”F.N.\” i \”Brothers\” zdążył pokryć się platyną w USA. Na początku tego roku Tjay wydał singiel \”20/20\”, chwilę później kolaborację z Polo G. Nie była to pierwsza współpraca tej dwójki – utwór \”Pop Out\” uzyskał pięciokrotną platynę w Stanach Zjednoczonych. Lil Tjay ma na swoim koncie ponad 11,2 miliarda odtworzeń, został uwzględniony w tegorocznej edycji Freshman Class magazynu XXL i pojawił się na liście Billboardu 21 under 21.

6LACK to alternatywny artysta R&B, trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy. Jego debiutancki album \”FREE 6LACK\” ostatnio pokrył się platyną, a kolejny projekt \”East Atlanta Love Letter\” znalazł się na 3 miejscu listy Billboard 200. 6LACK ma na swoim koncie liczne kolaboracje i w okresie 2019-2020 współpracował z ponad 30 artystami.