Lil Xan zostanie ojcem

18 lutego 2019
ok. 2 minut czytania

22-latek wrzucił na Instagram swoje zdjęcie z dziewczyną Anniie Smith i poinformował, że po raz pierwszy zostanie ojcem.

Lil Xan zagra prawdopodobnie z Nicki Minaj w łódzkiej Atlas Arenie 24 lutego 2019 roku. Raper zagra też solowy koncert 9 marca 2019 roku w warszawskim klubie Stodoła.

Lil Xan, amerykański raper młodego pokolenia, urodził się i wychował w Redlands w Kalifornii. Artysta związany jest z kolektywem Low Gang (Steven Cannon, Aris Ray), do którego dołączył chwilę po tym jak podczas jednego z ich występów przypadkowo uszkodził kamerę w trakcie robienia zdjęć. Wskutek serii zdarzeń stał się bliskim przyjacielem Stevena Cannona , który odkrył jego talent wokalny i po odejściu trzeciego członka Low Gangu, Lil dołączył do kolektywu. Od tego czasu sukcesywnie powiększa bazę swoich fanów poprzez publikowanie nowych utworów w serwisie SoundCloud i YouTube. Najpopularniejsze utwory Xana to „Betrayed”, „Slingshot”, „Been Bout It” i „Who Are You”.

W kwietniu 2018 roku, nakładem wytwórni Coumbia Records, ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Total Xanarchy”, z gościnnym udziałem 2 Chainz, Diplo, Charli XCX i wielu innych. Płyta znalazła się na 10 miejscu listy Billboard 200, a pochodzący z niej singiel „Betrayed” osiągnął status platynowej płyty.