Lily Allen i Grimes na albumie Benee

19 października 2020
ok. 2 minut czytania

Płyta \”Hey u x\” ukaże się 13 listopada 2020 i trafi na nią 13 utworów. Wśród nich kawałki ze znakomitymi gośćmi: Lily Allen, Grimes, Flo Milli, Gus Dapperton, Mallrat, Kenny Beats, Bakar i Muroki.
Na \”Hey u x\” trafi m.in. światowy hit \”Supalonely\” w duecie z Gusem Dappertonem, który na zgromadził już ponad 2,1 miliarda streamów, jak również wydane ostatnio single \”Night Garden\” ft. Kenny Beats & Bakar oraz \”Snail\”. Za okładkę odpowiada kalifornijski artysta Terry Hoff.

– Jestem bardzo, bardzo podekscytowana, że mogę ogłosić premierę mojego debiutanckiego albumu. To eklektyczny miks piosenek, nad którymi pracowałam od pewnego czasu. Nie mogę się doczekać, gdy ujrzą światło dzienne – mówi Benee.

Benee – \”Hey u x\” – lista utworów:
1. Happen To Me
2. Same Effect
3. Sheesh feat. Grimes
4. Supalonely feat. Gus Dapperton
5. Snail
6. Plain feat. Lily Allen & Flo Milli
7. Kool
8. Winter
9. A Little While
10. Night Garden feat. Kenny Beats & Bakar
11. All The Time feat. Muroki
12. If I Get To Meet You
13. C U

Stella Bennett, bo tak naprawdę nazywa się Benee, pochodzi z Auckland w Nowej Zelandii. Debiutowała EP-ką \”Fire On MarzzZ\” latem 2019 roku. Sześć miesięcy później ukazało się kolejne wydawnictwo, \”Stella & Steve\”, na którym pojawił się m.in. przełomowy dla artystki utwór \”Supalonely\”. Wokalistka lubi nazywać swój nieskrępowany pop \”Benee-Vision\”. O tym, jak wygląda świat według Benee, będziemy mogli przekonać się już 13 listopada za sprawą debiutanckiego pełnowymiarowego albumu artystki.