Lily Allen zamieszka w Hackney

6 czerwca 2007
ok. 1 minuta czytania

Wiktoriańska posiadłość w Hackney kosztowała wokalistkę 600 tysięcy funtów. 22-letnia gwiazda zamierza wprowadzić się do niej ze swoim chłopakiem, Sebem Chew.

Zakup wymarzonego miejsca zamieszkania nie było łatwym zadaniem. – Desperacko szukałam czegoś odpowiedniego z moją siostrą Sarah, która od kilku tygodni przeglądała dla mnie oferty – zdradza Allen. – W końcu znalazłyśmy dom w Hackney, w którym natychmiast się zakochałam. Złożyłam ofertę, ale została ona odrzucona!

Na szczęście sprzedawcy posesji dali się przekonać i Angielka została jej właścicielką.

– Nabywanie domu jest jak kupowanie sukienki w sklepie ze starociami o zawyżonych cenach – komentuje Allen. – Choć oczywiście w tym przypadku w transakcji bierze udział więcej osób, a kupno sukienki nie pociąga za sobą 25-letnich zobowiązań finansowych.

Okazuje się, że nawet gwiazda pokroju Allen nie może pozwolić sobie na swobodny zakup upragnionej nieruchomości. Jeszcze niedawno artystki nie było stać nawet na małe mieszkanie w Londynie. – Bycie młodą osobą w Wielkiej Brytanii jest trudne przytłaczające – skarży się Lily.

W sierpniu 2006 roku ukazała się debiutancka płyta Lily Allen – \”Alright, Still\”. Piosenkarka wystąpi podczas Coke Live Music Festiwal, który zaplanowano 24 i 25 sierpnia na krakowskich Błoniach.