Limboski i Sosnowski razem

29 czerwca 2020
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł „Odmrożeni”. Towarzyszący nagraniu klip powstał z pomocą fanów, którzy nadsyłali artystom swe filmiki. Z efektem można zapoznać się poniżej.

Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości. Muzycy zapowiadają koncerty.

– Miło jest nam ogłosić, że dzięki współpracy z Radio Nowy Świat, które zaczyna nadawać już 10 lipca, ruszamy w letnią trasę koncertową Limboski & Sosnowski, w konwencji „double bill” – czytamy. – Bluesowe rytmy, zaskakujące zwroty akcji i czarny humor będą ich stałymi towarzyszami w letniej eskapadzie po koncertowej ziemi jałowej. Spotkają się z publicznością gniewną i głodną głodną muzyki i niczym dawni Trubadurzy przyniosą jej długo oczekiwane ukojenie.

Ostatni album Limboskiego – „Poliamoria” został nominowany do nagrody Fryderyk 2019 w kategorii album roku rock. Kolejna płyta „Ucieczka Saula” miał premierę jesienią 2019 roku.

Po nominowanej do Fryderyka płycie „The Hand Lugagge Studio”, dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, Sosnowski powrócił w towarzystwie zespołu z 12 piosenkami po polsku. Longplay „Tylko się nie denerwuj” miał premierę pod koniec lutego 2020 roku.