Lindsay Lohan bardzo chce być syrenką

21 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Studio niedawno potwierdziło, iż nakręci aktorską wersję opowieści rudowłosej syrence. Do realizacji projektu zaangażowani zostali Lin-Manuel Miranda oraz Alan Menken, którzy zajmą się muzyka do obrazu. Panowie przygotują zestaw starych i nowych piosenek.

Lohan uważa, że byłaby idealną kandydatka do głównej roli. By decydentom z Disneya to nie umknęło, na Instagramie zamieściła zdjęcie swoje i Syrenki. Fotkę można znaleźć tutaj.

Lohan, chce też nakłonić twórców, by zaangażowali jej siostrę, Alianę, by zaśpiewała piosenkę przewodnią.

Historia oryginalnie napisana została przez Hansa Christiana Andersena w 1837 roku. Dzieło opowiada o syrence, która poświęca życie w morzu dla ludzkiego księcia. Disney przygotował animowaną ekranizację w 1989 roku. Obraz zarobił 211 milionów dolarów. Teraz wytwórnia chce nakręcić aktorski film.

Nad podobnym projektem pracują Universal i Working Title. W roli głównej wystąpi Chloe Grace Moretz. Rebecca Thomas będzie reżyserować na podstawie scenariusza Richarda Curtisa.

Lindsay Lohan pojawiła się ostatnio gościnnie w serii „Dwie spłukane dziewczyny”, a wokalnie na albumie „Paper Gods” Duran Duran. Na muzyczny dorobek 30-latki składają się krążki „Speak” (2004) i „A Little More Personal (Raw)” (2005).