Lindsay Lohan bierze xanax

25 września 2019
ok. 1 minuta czytania

Kompozycja nosi tytuł „Xanax”. W piosence udziela się Alma, która ostatnio pracowała z Miley Cyrus. Lindsay Lohan nie zdradził czy singel jest częścią większego projektu.

Lindsay Lohan zaangażowała się jakiś czas temu w projekt „Lindsay Lohan’s Beach Club”. Aktorka jest właścicielką klubu nocnego w Atenach, a także ośrodka wypoczynkowego na Rodos. Nowa inwestycja Lindsay Lohan to Lohan Beach House na wyspie Mykonos. I to właśnie w nowym ośrodku Lohan rozgrywa się program „Lindsay Lohan’s Beach Club”. Artystka wybrała ludzi, którzy są ambasadorami jej przedsięwzięcia i muszą radzić sobie z codziennymi obowiązkami obsługujących nocny klub, ekskluzywne spa oraz restaurację. Oczywiście gwiazdą programu jest sama Lindsay Lohan.

Lindsay Lohan pojawiła się gościnnie w serii „Dwie spłukane dziewczyny”, a wokalnie na albumie „Paper Gods” Duran Duran. Na muzyczny dorobek 31-latki składają się krążki „Speak” (2004) i „A Little More Personal (Raw)” (2005). Ostatnio zajęta była na planie serialu „Sick Note”.