Lindsay Lohan przyjaźni się z córką gangstera

13 kwietnia 2011
ok. 1 minuta czytania

Aktorka prowadzi obecnie negocjacje w sprawie roli w filmie o rodzinie Gotti – „Gotti: Three Generations”. Jeżeli Lohan weźmie udział w projekcie, wcieli się w Victorię, córkę gangstera Johna Gotti.

– Znam Victorię i jej rodzinę od wielu lat – oświadczyła gwiazda. – To bardzo silna i uparta kobieta, która wie czego chce. Poświęca wszystko dla rodziny. Podziwiam siłę jej charakteru i szacunek do samej siebie.

Przypomnijmy, że John Gotti Senior był głową mafijnej rodziny Gambino. W 1992 roku sąd uznał go współwinnym śmierci trzynastu osób i skazał na karę więzienia. Gotti zmarł za kratkami w 2002 roku. Jego syn przebywa obecnie na wolności. W 2005 roku opuścił więzienie, w którym odsiadywał karę za działalność gangsterską. Obraz „Gotti – „Gotti: Three Generations” opowie między innymi o relacji ojca i syna, który w końcu zdecydował się wycofać z rodzinnego interesu.

Za kamerą stanie Nick Cassavetes. W filmie pojawią się John Travolta i Joe Pesci.

Dorobek Lindsay Lohan zamyka rola w przeboju „Maczeta”, który na polskich ekranach zagościł 26 listopada 2010 roku. Jej ostatni longplay to „A Little More Personal (Raw)” z grudnia 2005 roku.