Lindsay Lohan zerwała z Samanthą Ronson

7 kwietnia 2009
ok. 1 minuta czytania

Para zaczęła się spotykać w maju 2008 roku. Ich niedawna kłótnia dotycząca imprezy w hotelu Chateau Marmont doprowadziła jednak do rozpadu ich związku.

– Samantha zorganizowała przyjęcie w dla swojej siostry, Charlotte – wyjaśnił informator „Us”. – Powiedziała ochronie, żeby zablokowała wejście i nie wpuszczała Lindsay. Dowiedziawszy się o imprezie, Lindsay oczywiście wynajęła pokój w hotelu i postanowiła wbić się na zabawę i zrobić scenę. Ochroniarze jej nie wpuścili, co dla Sam było bardzo bolesne, ale nie chciała, żeby Lindsay popsuła noc Charlotte.

Istnieje również alternatywna wersja zdarzenia, według której to Samantha nie mogła wejść do Lohan, ponieważ przeszkodziła jej w tym rodzina.

Za pośrednictwem serwisu Twitter Lindsay próbowała dotrzeć do byłej w momencie zajścia.

– Prosze daj mi spokój – napisała aktorka. – I zmień sobie pokój, obudziłaś mnie i moja mamę. Idź spać. Wygrałaś, zdradzaj dalej.

Lohan szybko zbagatelizowała jednak zajście, wysyłając krótki mail magazynowi „Us”.

– Ojej, pękłam ze śmiechu – napisała. – To nieprawda.

Na ekranach kin mogliśmy ostatnio podziwiać Lindsay Lohan w 2007 roku w thrillerze „Wiem kto mnie zabił”. Jej nowy film, „Labor Pains” trafi od razu na DVD. Ostatnia płyta gwiazdy to „A Little More Personal (Raw)” z 2005 roku.